SPEELSCHEAM MUZIEK OP REIS 2020

vr 18 sept 11.00-12.00   Clown Kwep Rommerswalestraat 1b Goes
vr 18 sept 11.00-11.45   Klankschaal belevenis Deltaboulevard 70 Middelharnis
vr 18 sept 13.15-14.00   Klankschaal belevenis Haringvliet17 Middelharnis
vr 18 sept 13.30-14.30   Boerin Bep Schengestraat 39A  Goes
vr 18 sept 14.15-15.00   Klankschaal belevenis Westerschelde 9 Middelharnis
vr 18 sept 14.15-15.15   Boerin Bep Schengestraat 39B Goes
za 19 sept 10.30-11.30   Tijl Damen  Marrewijkpad 9  Spijkenisse
za 19 sept 13.00-14.00  Tijl Damen Haringvliet 5 Middelharnis
za 19 sept 14.30-15.30  Tijl Damen Westerschelde 7 Middelharnis
za 19 sept 16.00-17.00  Tijl Damen Deltaboulevard 76  Middelharnis
ma 21 sept 10.15-11.15  Tijl Damen Schoolstraat 14 Hellevoetsluis
ma 21 sept 10.30-11.30  Zingende Belle Want 2B Middelharnis
ma 21 sept 11.00-12.00  Rudolf Goedhart Rommerswalestraat 1C Goes
ma 21 sept 11.30-12.30  Tijl Damen Schoolstraat 14 Hellevoetsluis
ma 21 sept 13.30-14.30  Tijl Damen Schoolstraat 14 Hellevoetsluis
ma 21 sept 14.00-15.00  Rudolf goedhart Groene groep Oud Beijerland
di 22 sept 13.30-14.30    Hugo Franks Kunstwereld/Maatwerk Middelharnis

di 22 sept 18.00-19.00  Djembe workshop Marrewijkpad 11 Spijkenisse
di 22 sept 18.30-19.30  Hugo Franks Goudesteinstraat 9 Hellevoetsluis
di 22 sept 19.30-20.30  Djembé workshop PJ.Bliekstraat 2a 12 Spijkenisse
wo 23 sept 10.30-11.30 Hugo Franks Blauwe groep Oud Beijerland
do 24 sept 10.30 -11.15  Klankschaal belevenis Rode groep Oud Beijerland
do 24 sept 19.00-20.00   Hugo Franks Eigenz GO Middelharnis
vr 25 sept 18.30-19.15   Klankschaal belevenis Multatulipad 3 Oud Beijerland
vr 25 sept 19.00-20.00   Hugo Franks Wonen 14-16 Zevenbergen
vr 25 sept 19.30-20.15   Klankschaal belevenis Van Schendelstraat 14 Oud Beijerland
za 26 sept 11.00-12.00  Hugo Franks Westerschelde 5 Middelharnis
wo 30 sept 18.30-20.00 Patricia Foort Dijk 34 Middelharnis
do 1 okt 19.00-20.00     Tijl Damen  Doelen 76/78 Breda
do 1 okt 19.15-20.15     Zingende Bella Dijk 32 Middelharnis
vr 2 okt 14.00-15.00     Boerin Bep Schengestraat 41 A Goes
vr 2 okt 15.30-16.30     Zingende Clown Kwep Schengestraat 41D Goes
di 6 okt 13.00-14.30     Patricia Foort Doorgaanz Spijkenisse
do 8 okt 18.30-20.00    Patricia Foort Boogstraat 50/52 s Heer Arendskerke
za 10 okt 11.00-12.00  Wilhelmus de Oranje Man Kloosring 115 Oud Beijerland
za 10 okt 11.30-12.30  Hugo Franks Voorstraat 60 Spijkenisse
za 10 okt 13.00-14.00  Wilhelmus de Oranje Man Merel 15 Oud Beijerland
za 10 okt 13.00-13.45  Klankschaalbelevenis  Marrewijkpad 7 Spijkenisse
za 10 okt 13.30-14.30  Hugo Franks Marrewijkpad 4 Spijkenisse
za 10 okt 13.30-14.30  Tijl Damen Schengestraat 41C Goes
za 10 okt 14.00-14.45  Klankschaal belevenis Marrewijkpad 3 Spijkenisse
za 10 okt 14.00-15.30  Patricia Foort Doelenstraat 1d Oude Tonge
za 10 okt 14.30-15.30  Wilhelmus de Oranje Man Merel 9 Oud Beijerland
za 10 okt 15.00-16.00  Hugo Franks Thorbeckelaan 1b Spijkenisse
za 10 okt 15.00-16.00  Tijl Damen Scheldestraat 56c Goes
za 10 okt 16.00-17.00  Wilhelmus de Oranje Man Kloosring 113 Oud Beijerland